Копанчук Олена Євгенівна

Адвокат, засновник та керівник Адвокатського об’єднання «Копанчук та партнери», підприємець. Маю двадцятирічний досвід діяльності в сферах економіки та юриспруденції. Співінвестор низки підприємств, що розвивають «зелену енергетику». Волонтер.

Illustration
icon

Цінності

Найвищою життєвою цінністю, звісно ж, є сім’я, діти. У діяльності розділяю та підтримую цінності «Слуги народу»: гласність, чесність, людяність та відповідальність перед громадянами.

icon

Цілі

Заручившись підтримкою виборців, працюватиму задля добробуту та благополуччя українців, сповідуючи принципи справжньої демократії. Разом із командою формуватиму державу, комфортну для громадян та привабливу для інвесторів.

icon

Соціальна відповідальність

Впродовж багатьох років надаю безкоштовний юридичний супровід пересічним подолянам, які не мають змоги оплатити адвокатські послуги. Обіцяю і надалі відстоювати інтереси громадян.

Програма

  • 01.Cкасуємо недоторканність народних депутатівМи скасуємо недоторканність народних депутатів i запровадимо механізм відкликання депутатів, які втратили довіру виборців.
    Повернемо відповідальність за незаконне збагачення чиновників, а нажиті шахрайським методом матеріальні цінності - українцям.

  • 02.Створимо другий рівень державного пенсійного забезпеченняСтворимо другий рівень державного пенсійного забезпечення, переведемо всі соціальні пільги в грошову форму, щоб люди, які важко працювали, відстоювали та захищали майбутнє нашої країни – діти війни, ветерани-афганці, чорнобильці, учасники війни на сході, прості пенсіонери – відчували шану, турботу з боку суспільства і отримували заслужені та гідні грошові виплати від держави.

  • 03.Запровадимо державну стратегію оптимізації житлово-комунальних тарифівЗапровадимо державну стратегію оптимізації житлово-комунальних тарифів за рахунок демонополізації енергетичних ринків, збільшення власного видобутку енергоресурсів та усунення корупційної складової в тарифоутворенні.

  • 04.Звільнимо бізнес від свавілля чиновників і рейдерівБудемо працювати над розробкою сучасної системи оподаткування та пільгового кредитування, що, у свою чергу, дасть змогу розвиватися підприємництву та виведе економіку України з тіні.

  • 05.Розробимо «економічний паспорт українця»Розробимо «економічний паспорт українця», за яким всі діти отримають частку від експлуатації природних ресурсів на індивідуальні рахунки.

  • 06.Наполягатимемо на наданні базового матеріального забезпеченняНаполягатимемо на наданні базового матеріального забезпечення педагогічним та медичним працівникам не нижче рівня трьох мінімальних зарплат.

  • 07.Створимо чіткий і зрозумілий гарантований пакет медичних послугСтворимо чіткий і зрозумілий гарантований пакет медичних послуг. Підвищимо рівень матеріально-технічного забезпечення медичних та освітніх закладів.


Зв’язатись за телефоном+38 097 060 42 31

2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності